Віддав життя за Україну: Свеса прощається з Володимиром Бугаєм

Сьогодні, 22 вересня, в Свесі прощались з українським військовослужбовцем Володимиром Бугаєм, який загинув на Миколаївщині.

На честь загиблого героя земляки влаштували живий ланцюг вздовж всього шляху траурного кортежу від Ямполя до Свеси.  

-Бугай Володимир Віталійович, кулеметник військової частини А0998 загинув 15 вересня 2022 року в Миколаївській області, під час артилерійського обстрілу та танків, – розповідає начальник другого відділу Шосткинського РТЦК та СП Олександр Яловенко.

Попрощатись з військовим прийшло дуже багато людей. Земляки говорять, що запам’ятають Володимира порядною та чесною людиною з важкою долею.

Батьки його з Княжич і я княжицький, знав його батьків і його з дитинства, – говорить житель Княжич Василь. – Це була весела, життєрадісна людина. Хороший батько і хороший син України нашої, який, як прийшла пора, взяв в руки зброю нас захищати. Але війна забирає кращих і у нього, напевно, була така доля. До того він поховав свого сина, трагічно загиблого. Мабуть і сам пішов до нього.

-Ми таку людину хоронимо, їй би ще жити і жити, але вона загинула захищаючи нас, – розповідає мешканка Свеси Ніна. -Хай буде земелька йому пухом, царство небесне та вічний спокій. У нього були лише позитивні якості і як чоловіка, і як батька. Шкода, що так закінчилось життя.

Ми знайомі сім’ями, моя дружина працює разом з його дружиною, – розповідає свесянин Віталій. -Він їздив на заробітки до Києва, а коли розпочалась війна, приїхав додому, а потім пішов на війну.

Віддати данину пам’яті воїну прийшли і люди, які особисто не знали Володимира, але вдячні йому за його внесок у захист України.

-Особисто не був знайомим з ним, але прийшов, – говорить житель Свеси Олександр. -Було дуже багато людей, говорять, що стільки в Свесі не збиралось ніколи. У нас велике горе.

Селищний голова Сергій Киркач говорить, що це вже четверта втрата, яку понесла Свеська громада. Після перемоги тут збираються створити меморіал пам’яті загиблих захисників України.  

Сьогодні ми поховали воїна – героя. В громаді їх вже загинуло четверо. З часом ми в громаді будемо їх відзначати і зробимо куточок пам’яті, або меморіал. Щоб ті люди, які загинули за нашу країну, залишились в пам’яті громадян навічно. 

Прощання з Володимиром Бугаєм 1
Прощання з Володимиром Бугаєм 2
Прощання з Володимиром Бугаєм 3
Прощання з Володимиром Бугаєм 4
Прощання з Володимиром Бугаєм 5
Прощання з Володимиром Бугаєм 6
Прощання з Володимиром Бугаєм 7
Прощання з Володимиром Бугаєм 8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *