«Friends»: в Ямполі працює школа англійської мови, яку заснували переселенці

Вже кілька місяців в Ямполі працює дитяча школа англійської мови «Friends», її заснували переселенці з Донецької області Михайло та Марина Киркач.

Ми переселенці з міста Краматорськ, засновники школи англійської мови «Friends» у нашому місті. Обставини склались так, що нам довелось переїхати. Приїхали в Ямпіль ми у квітні, була надія, що найближчим часом повернемося додому, але, як ви бачите, краю цьому не видно і не зрозуміло, коли ми повернемося додому.

Марина розповідає, що їх школа в Краматорську була дуже успішною, подружжя вклало туди багато часу і сил, а тому залишати її було вкрай важко.

Дуже важко, адже це наша праця. Ми кипіли нею, для нас це була робота мрії. Коли ми це все втратили, то був період, коли було важко зрозуміти, куди нам далі рухатись, чи відновлювати те, що було там, чи потрібне це тут. Але потім вирішили ризикнути і продовжити свою справу.

Заняття заснованої в Ямполі школі побудовані на комунікації. Михайло говорить, що педагоги застосовують багато сучасних методик.

У нас дуже цікавий підхід до навчання, у вас такого раніше не було. Ми навчаємо по підручниках Оксфорда та Гарварда. Дітям це доноситься в ігровій формі, щоб зацікавити. Дітки отримують велике задоволення, йдуть сюди і хочуть повернутись.

Вивчати англійську мову тут можуть як початківці, так і діти, які вже знають англійську мову і хочуть поглибити свої знання, або підготуватись до іспитів.

Є у нас «з нуля» англійська мова. Можуть приходити ті, хто про неї взагалі нічого не знає. А також є просунутий рівень для дітей, яким здавати ЗНО, або якісь міжнародні іспити – ми підготовлюємо і до цього.

Незвичний навчальний процес дітям до вподоби, принаймні про це стверджують самі юні відвідувачі занять.

Мені дуже подобається і я дуже рада, що нас звела доля і ми займаємося зараз, – говорить Ліза. –  Я дізналась багато нового, навіть те, що, як мені здається, в школі нам не давали.

І батьки за, і мені подобається, – розповідає Олег. – Особливо сюди ходити, де багато всього нового, навчання легко дається.

Заняття проходять двічі на тиждень в місцевому центрі культури. Їх відвідувати можуть діти від 3 до 18 років. 

Школа англійської мови 1
Школа англійської мови 2
Школа англійської мови 3
Школа англійської мови 4
Школа англійської мови 5
Школа англійської мови 6

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *