«Займаюсь тим, що люблю»: переселенець з Миколаївщини організував у Свесі заняття з аеробіки

Переселенець Олександр Замесов організував у Свесі заняття з аеробіки. Чоловік був вимушений покинути рідне місто на Миколаївщині і переїхати до брата.

-Приїхав сюди з окупованої території – міста Снігурівка в Миколаївській області, це районний центр, який і зараз в окупації. Там тривають дуже важкі бої. А в Свесі у мене мешкає старший брат. Я приїхав до нього і він мене прихистив. По старій пам’яті, а я колись працював тут в школі і вів для дітей гурток танців та для дорослих аеробіку, вирішив відновити заняття.  

Заняття, які проходять тричі на тиждень в місцевому палаці культури, стали досить популярними в селищі.  

-З задоволенням люди ходять, є результати. Заняття для всіх: і дітей, і старших. Жінки займаються у віковому діапазоні 30-50 років. Жодних вікових обмежень немає, бо я лише рекомендую, а вони самі регулюють навантаження. У процесі ми втягуємося і я вже бачу, що людині потрібно, які є проблемні зони.   

Олександр говорить, що просто не зміг без улюбленої справи. Чоловік радіє з того, що приносить користь новим односельчанам, але не приховує – сумує за домівкою.  

Думав, що приїхав на два тижні, а виявилось, що вже сьомий місяць. Тому душею я там, а все інше тут. Тим, що я люблю – тим і займаюсь, а душа, звичайно, на Батьківщині.

Але поки Олександр тут – заняття триватимуть. Тренер запрошує на них всіх бажаючих жителів Свеси. 

й1
й2
й3
й4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *