«Перший будинок на Ботанічній»: в Ямполі святкують п’ятдесятирічний ювілей двоповерхівки

Мешканці вулиці Ботанічна сьогодні відзначають п’ятдесятиріччя будинку №1. Ця двоповерхівка, яка знаходиться у самому центрі Ямполя, має шістнадцять квартир.  

-9 вересня нашому дому виповнюється 50 років, – розповідає організатор святкування Валентина Михайлівна. – Ми вирішили відзначати, адже це кругла дата. Тим паче, що 20 років тому ми святкували тридцятиріччя. Приготували на стіл хто що зміг, скромненько посидимо, адже час не той, щоб влаштовувати пісні і танці. Посидимо тихо, пообідаємо, позгадуємо, пом’янемо тих, кого вже нема.

Цей будинок був побудований в далекому 1972 році і став першим на новій вулиці, що згодом простягнулась від будинку райвиконкому до станції юних натуралістів, – пригадує Ніна Іллівна.   

 Ми тут мешкаємо з самого початку, 9 вересня, це тоді була теж п’ятниця, нам видали ордери на квартири, а на наступний день ми всі швидко переїжджали. Це був перший будинок тут, навколо лише завод, комбінат побуту та райвиконком. Вже потім почали розбудовувати. Ось наша компанія, мало звичайно, але ми всі тут дружно живемо. Шкода, що багатьох вже немає – вічна їм пам’ять.

Люди говорять, що і надалі будуть підтримувати традицію і збиратись до кожного ювілею свого будинку. Такі заходи лише згуртовують сусідів.

01

02

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *