Скаржитись на спалення рослинності можна до поліції, дільничного, або селищної ради

Ямпільська селищна рада в котре попереджає про заборону спалювання сухої трави, залишків рослинності, сміття та побутових відходів, – йдеться на офіційному сайті селищної ради

«Не спалюйте листя, гілля, не робіть шкоди своєму здоров’ю та навколишньому середовищу, в якому мешкаєте Ви та Ваші родини. Будьте господарями своєї рідної землі! Бережіть своє майно, природу та здоров’я.

Відповідно до «Правил благоустрою території населених пунктів Ямпільської селищної ради» забороняється спалювати сміття, опале листя та інші відходи, також протягом пожежонебезпечного періоду забороняється випалювати траву та інші рослинні рештки на землях лісового фонду, а також на інших земельних ділянках, що безпосередньо примикають до лісу (у тому числі проводити сільськогосподарські пали).

Ямпільська селищна рада звертається до громадян з проханням, дотримуйтесь правил пожежної безпеки, відмовтесь від спалювання сміття й рослинних залишків! Якщо ви бачите, як інші палять листя та траву – поясніть, чому це не слід робити. Якщо ж не реагують на ваші пояснення щодо паління листя та трави зверніться до поліції, дільничного який закріплений за вашим населеним пунктом або до Ямпільської селищної ради», – зазначається у повідомленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *