Сосни на Дачній: мешканці вулиці не дозволили випиляти частину дерев

На вулиці Дачна стався конфлікт між місцевими мешканцями та працівниками селищної ради, які проводили роботи з вирубки дерев. Люди були категорично проти видалення здорових сосен, які ростуть перед їх будинком, представники ж місцевої влади стверджують – дерева небезпечні. Більше того, вирізати їх просили сусіди незгодних.

-Ми переселенці, приїхали з Сум, бо там розпочались бойові дії, – розповідає Ольга. -Тут чудові умови – прекрасний сосновий ліс. Вони хотіли випиляти дерева, але не лише сухі, а і наші чудові сосни. Люди спеціально купують будинки там, де ліс, природа., а цим соснам вже років 50-60, а то може і більше.

13

Позицію жінки підтверджують і інші мешканці будинку. Люди говорять, що не бачать жодних підстав пиляти здорові дерева. Проте з їх позицією не згодні представники Ямпільської селищної ради, які стверджують, що роботи законні і необхідні.

-На цій вулиці працювала комісія, були відмічені аварійні зелені насадження, самі бачите, що вони сухостійні і гнилі, – розповідає начальник відділу ЖКГ Артем Скорозвон. – Був складений відповідний акт, який затверджений рішенням Виконкому, тобто селищна рада мала повне право їх видаляти.

11111

На закиди людей, що під вирубку потрапили абсолютно здорові дерева, представник селищної ради відповів, що вони також становлять небезпеку.

-Вони дійсно здорові, але мають дуже різкий кут нахилу над земельними ділянками та будинками. Вони також можуть впасти. Якщо люди розуміють наслідки свого рішення, то ми нічого не будемо видаляти зайвого.

Підтримують дії комунальників і частина мешканців вулиці. Більше того, люди говорять, що самі писали заяву до селищної ради з вимогою прибрати аварійні дерева  

-Вже було таке, що дерева повалились, в дин рік відразу шість дерев, – розповідає Петро Іларіонович. – Ми не хочемо кожного разу боятись бурі, адже якщо буде сильний вітер, то дерева ляжуть на наші будинки. Кожного разу цього побоюєшся: пішов спати, а прокинешся, чи не прокинешся…

14

За словами Артема Скорозвона, спиляні дерева використають для опалення Центру дитячої та юнацької творчості. Чиновник стверджує, що серед вулиць Ямполя, де є проблема з аварійними деревами, Дачну обрали саме через заяви мешканців.  

16

-Люди мають право написати заяву. Знову ж таки, одні дерева можемо видалити, а інші не можемо власними силами. Це висотні роботи. І самі розумієте, що якщо дерево впаде на могили на тому ж кладовищі, то селищна рада за це відповідати не може.

Конфлікт завершився тим, що люди змогли відстояти здорові сосни. На чиєму боці була правда в цій ситуації – покаже час.

15

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *