На території Ямпільської, Свеської та Дружбівської громад підтверджено 36 випадків COVID-19

Про це Ямпіль.TV повідомила завідувач  Ямпільського  відділення    ДУ «Сумський обласний центр контролю та профілактики хвороб  МОЗ України» Ганна Камчатна 

Інфекційна захворюваність  по Ямпільській , Свеській  селищній  раді   та Дружбівській міській  раді за серпень 2022 року зареєстровано:

–  в смт Свеса та с. Воздвиженське  виявлено  2 випадки кліщового бореліозу серед дорослого населення.

–  хронічний  гепатит неуточненої етіології  зареєстровано по смт Свеса;

–   на СОVID-19  захворіло  36  осіб, з них 5 осіб  перебували на стаціонарному лікування в інфекційному відділенні КНП «Шосткинська ЦРЛ» ,  серед дитячого населення  зареєстровано 9 випадків. Захворюваність зареєстрована по наступним населеним пунктам:

–  смт. Ямпіль – 4 випадки;

–  с. Степне -2 випадки;

–  м. Дружба- 17 випадків , в т.ч. серед дитячого населення  зареєстровано 7 випадків;

–  с. Чуйківка – 3 випадки;

–  смт. Свеса – 6 випадків, в т.ч. серед дитячого населення  1 випадок;

–  с. Княжичи  – 4 випадків, в т.ч. серед дитячого населення 1 випадок.

Високий ріст захворюваності по Дружбівській ОТГ можно розглядати як  і своєчасне звернення хворих до сімейного  лікаря, та вчасно    встановлений діагноз та лікування. Із  5  осіб, що перебувають на стаціонарному лікуванні   у КНП «Шосткінська ЦРЛ»  -це хворі  Свеської  ОТГ.  

 –   на  гострі респіраторні вірусні інфекції  захворіло 23 особи, в т.ч. серед дитячого населення -14.

За результати вимірів радіаційного стану, який   проводиться щоденно на території смт Ямпіль,  за період з 01.08.2022р. по 31.08.2022р. показник  радіаційного фону  становить  0,09 – 0,16   мкЗв\ годину. Даний показник не перевищує  природного значення  радіаційного фону (в нормі  до 0,30 мкЗв\ годину по Сумській області).   

Ямпільське відділення ДУ«СОЦКПХ МОЗ» проводить моніторинговий контроль якості та безпечності питної води.  Питна   водопровідна  вода за  серпень відповідає вимогам  Державних санітарних норм  та правил «Гігієнічні вимоги до питної води, призначені до споживання людиною» ДСаНПіН 2.2.4- 171-10.  

У серпні місяці  проводився контроль безпечності води відкритих водойм – вода відповідала мікробіологічним показникам, що відповідає нормативним показникам.                  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *