В Глухові відбулись змагання з карате (фоторепортаж)

В Глухові вперше після початку повномасштабної війни відбулись дитячі змагання з карате. На базі клубу «Самурай» пройшов відкритий чемпіонат Шосткинського району з водакай-карате.

-Сьогодні ми проводимо подвійні змагання, це Відкритий чемпіонат Шосткинського району з водакай карате (водакай це стиль, який розвиває наша федерація та клуб) та дев’ятий кубок К-1, який започатковувався дев’ять років тому, ще в Ямполі, – говорить організатор турніру Ігор Кучер. – Участь приймають шістдесят спортсменів. Місто Шостка, місто Глухів, Конотоп, Ямпільська та Свеська громади представлені сьогодні у нас.

За словами організаторів, турнір є благодійним. Зібрані кошти спрямують на допомогу українським військовослужбовцям і вже знають, що придбають для них у першу чергу.

-Збираємо кошти для наших земляків-захисників, які зараз на передовій. Кошти збираємо на сонячну електростанцію, яка поїде та буде їм допомагати заряджати дрони та інші електронні прилади, – зазначив Ігор Кучер.

В змаганнях взяли участь і діти з Ямполя та Свеси. Юна спортсменка зі Свеси Вікторія стала призеркою змагань, хоча і зізнається, що готуватись до них було дуже складно.

-Для мене після такої перерви це був вдалий виступ, тому що не було тренувань дуже довго. Я виходила кожен день тренувалась, самостійно тренувалась.

Мама Вікторії Марина розповідає, що тренер юної спортсменки Святослав Беспалий зараз захищає Україну, а тому тренування не проводяться з лютого.

-Ми самі зі Свеси, але займаємося в Ямполі. Займається карате вже п’ятий рік. Але так як склалась така ситуація, тренувань зараз немає. Ми вже з лютого не тренуємось, але дитина хотіла і ми приїхали.

Чекає на повернення свого тренера і Катя.  

-Це змагання після дуже великої паузи, під час якої я не займалась карате. А до того їздила часто: була і в Києві, і в Глухові теж вже була. Займала перші, другі та треті місця, медалей багато було.

Татко юної Андріани зі Свеси також у лавах Збройних Сил, доки батько захищає Україну, дівчина з мамою проживають в Глухові, де Андріана має можливість тренуватись у клубі «Самурай».

-В мене постійно по куміте є декілька суперників, яких я боюся. Але вже є ті, яких я поборола. Зараз також є суперники, яких я побоююсь, але ставлю собі завдання зайняти перше місце. 

ъ1

ъ2

ъ3

ъ4

ъ5

ъ7

ъ8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *