Окупанти обстріляли Дорошівку (фоторепортаж)

Росіяни вперше обстріляли Дружбівську громаду. Дісталось північній околиці села Дорошівка, де снаряди впали за кілька десятків метрів від житлового будинку та автомобільної дороги з інтенсивним рухом.

-О першій годині дня ми почули свист зі сторони Дружби, – розповідає жителька Дорошівки Юлія. – Я спочатку подумала, що це грім. Ми саме були на городі, швидко побігли у двір, а потім у підвал. Хвилини дві-три і все затихло, а там далі на полі було видно дим. Ми пішли туди, а там стільки воронок!

В Дорошівці і раніше було добре чутно відгомін вибухів в Середино-Будській громаді. Але сама Дорошівка обстрілювалась вперше, більше того, це перший випадок обстрілу Дружбівської громади.

-Раніше ми чули вибухи зі сторони Середино-Буди, але такого свисту не було. Знаємо, що один снаряд потрапив у дерево, зрізало верхівку, – розповідає жінка.

За словами жителів села, за кілька десятків метрів від місця падіння снарядів знаходиться житловий будинок, який міг постраждати від осколків. Там мешкало дві людини, які виїхали відразу після обстрілу.

001
002
003
004
005

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *