Голова Шосткинської ОВА розповів, чи запрацюють 1 вересня школи на Ямпільщині

Віктор Губенко дав ексклюзивний коментар нашому виданню

Міносвіти дає своє тлумачення, але моя позиція, що навчальний процес в 20-ти  кілометровій зоні від кордону має у більшості проходити онлайн. Сьогодні ми бачимо ситуацію по іншим громадам, де зруйновані школи. Візьмемо ту ж саму Есманьську громаду, де постраждали дві школи, які були опорними – в селі Уланове і селищі Есмань. Там керівництво, мабуть, вже визначилось, що навчання буде проходити онлайн.

Моя думка, що в 20-ти кілометровій зоні має проходити навчання онлайн. Діти зможуть відчувати себе безпечно в домівках. Говорячи про домівку, ми говоримо про будь-яку точку України, адже сьогодні з 10 територіальних громад нашого району сім визначено громадами, де йдуть бойові дії. Будь-яке перебування дітей в школі може наражати їх на небезпеку. Крім того, онлайн-навчання може проходити з закордону, будь-якої точки України, яке визначили батьки, як безпечне. Діти не будуть відволікатись від свого колективу. Будуть спілкуватися зі своїми викладачами, які також знають їх здібності, підготовку, моменти, на які потрібно звернути увагу.

Я думаю, що певні зміни ще будуть, ми готуємось до будь-якого режиму. Школи закуповують пальне, школи готуються, громади готуються. З боку територіальних громад і керівництва району будуть докладені всі зусилля, щоб люди отримали освіту так, як вони того бажають.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *