Прокуратура арештувала майно екс-міністра оборони Лебедева, який є імовірним власником Свеського насосного заводу

В ході розслідування кримінального провадження арештовано 645 залізничних вагонів вартістю, 30 земельних ділянок, 30 об’єктів нерухомості, у тому числі 6 цілісних майнових комплексів та корпоративні права 22 суб’єктів господарювання, що належать підприємствам родини експосадовця, якого оголошено у розшук за державну зраду.

Про це інформує Прокуратура м. Києва

За даними українських ЗМІ, мова йде про ексміністра оборони України Павла Лєбедєва.

Наразі арештоване майно передано в управління АРМА. За даними слідства, на території України працює низка підприємств, кінцевим бенефіціарним власником яких є родина Лебедєва.

Ці підприємства займаються поставками та реалізацією товарів на території РФ, а також виробляють обладнання для оборонно-промислового комплексу держави-агресора.

Крім того, за клопотанням прокуратури накладено арешт на інше майно цієї фінансово-промислової групи підприємств та їх власників.

Поліцією прокуратурою та СБУ розслідується кримінальноме провадження за фактами фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України та привласнення.

Раніше повідомлялося, що у власності родини Павла Лебедева перебуває найбільше промислове підприємство Ямпільщини – Свеський насосний завод.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *