Ямпільська селищна рада затвердила розмір допомоги мешканцям громади на випадок, якщо їх житло постраждає від військової агресії РФ

Люди зможуть отримати до 5 тисяч гривень матеріальної допомоги від селищної ради  

-Селищною програмою у нас затверджено порядок надання матеріальної допомоги особам, які потребують лікування та житло яких постраждало внаслідок стихійного лиха та пожежі. Зараз ми вносимо ще одну причину – внаслідок військової агресії Російської Федерації проти України. Змінюється і максимальний розмір матеріальної допомоги, зважаючи на фінансові можливості бюджету він тепер складає до 5 тисяч гривень. Розмір допомоги буде визначатися на засіданні Виконавчого комітету залежно від об’єму пошкоджень та наданих чеків на придбання будівельних матеріалів, – зазначила начальник відділу соціального захисту населення Олена Терентьєва.

Раніше максимальний розмір становив 3 тисячі гривень. Крім того, рішенням селищної ради до переліку осіб, які можуть звертатися за допомогою, додані люди, які не є власниками житла, але зареєстровані і постійно проживають у пошкодженому приміщенні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *