«Ціни високі, а привозять мало»:  ямпільчани не можуть запастись дровами на зиму

Президент Зеленський попереджає про те, що на українців чекає найважча зима за всі роки незалежності. Очевидно, що мова йде про газ, ціна на який стрімко зростає на світових ринках. Але наступної зими буде важко і людям, які опалюються дровами. Принаймні, про це розповідають ямпільчани.

– Обрізки до війни коштували 1000-1500 гривень, – пише один з читачів нашого видання. – Зараз же ціна зросла до 2500 гривень і зверніть увагу на фото, яку кількість обрізок мені завезли, тут в 2-3 рази менше. Тож я не дав розгрузити і відмовився їх забирати.

Чоловік переконаний, що проблема виникла через те, що в селищі працює лише одна пилорама. Підприємець став монополістом і тепер диктує свої умови ямпільчанам. При цьому, мова йде про побічний продукт обробки деревини, фактично, відходи виробництва.

– Що робити людям, які опалюються дровами? Платити майже по 100 доларів за напівпорожній причеп обрізок, чи чекати, що ціни знизяться? А літо вже в розпалі і потрібно думати про холодний період року.

Ми звернулись до директора Свеського лісового господарства з проханням прокоментувати, чи можуть державні лісогосподарські підприємства забезпечити потреби населення Ямпільщини у паливі, але за тривалий час не отримали відповіді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *