Росіяни обстріляли ферму у Глухові на Сумщині

Другий день поспіль російські військовослужбовці обстрілюють Глухів. 16 червня влучили у цивільну інфраструктуру.

Відразу три серії вибухів прогриміли близько 12.00. Місцеві вважають, що це був удар з градів або з різних видів озброєнь. Над околицею міста піднявся чорний дим, тліли та, місцями, палали зарості чагарнику. Один зі снарядів влучив у ферму.

Головний ветлікар ферми Валерій розповідає, що жертв серед людей вдалось уникнути лише тому, що обстріл відбувся в обідню перерву, працівників на фермі не було.

“Це сталося в обідню перерву. Ми почули перші вибухи — і вийшли на вулицю, бо подумали, що це автотранспорт їздить. Були чутні далекі вибухи, а буквально за 15-20 хвилин — сильні вибухи. Спочатку — справа від сараю серіями, а потім ми чули густий свист — і пішов дим з нашого сараю. У цей час ми всі були в укриттях, ховалися. І вже після того все закінчилося. Ми вийшли і побачили, що один снаряд прилетів в сарай, зверху вниз, і встряг у землю”, — розповідає головний ветлікар агропідприємства Валерій.

Осколкові поранення отримали двадцять корів. Пан Валерій розповів, що їм надали допомогу, але характер поранень говорить про те, що виживуть далеко не всі тварини.

Автори — Олександр Соломко, Сергій Одарченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *