«Ми любимо Україну»: небайдужі свесяни намалювали патріотичний малюнок в самому центрі Свеси

Донедавна непримітна господарська споруда у дворі п’ятиповерхівки по вулиці Соборна в Свесі відтепер виграє яскравими барвами. Місцеві мешканці на її цегельних стінах намалювали патріотичний малюнок і вже розпочали оформлювати сусідню споруду.

– Ми помітили, що в нашому селищі багато сірих та нудних стін, а тому вирішили їх якось урізноманітнити, зробити яскравішими  і намалювати стріт-арт, – розповідає Дарина Таптунова. – На цю ідею відгукнулось доволі багато людей і мені дуже приємно, що мені довірили таку відповідальність – бути головною у цьому проекті.

У квітні мешканці будинку вирішили навести лад на своєму подвір’ї: пофарбували та полагодили дитячі майданчики. Спільна праця настільки захопила небайдужих, що вони вирішили піти далі і зробити великий малюнок.

– Розпочалось з того, що я сказала дівчатам «час фарбувати майданчик», а потім пішло, пішло … «давай те пофарбуємо, давайте те», аж доки ми не вирішили розфарбувати цю сірість,  – розповідає Надія Соловйова. – Вчитель малювання нам порадив Дарину. Дівчина робить нам ескізи, а ми всі разом малюємо, розфарбовуємо.

Ініціативу підтримала місцева влада і, що особливо символічно, військові. Зокрема, прикордонники придбали активістам фарбу.  

– Ми не розмірковували про те, який саме малюнок має прикрашати наш двір, – зазначає Надія Соловйова. – Ми любимо нашу України, ми хочемо, щоб тут була Україна, щоб скоріше все це закінчилось. Хочемо, щоб наші діти раділи, бігали тут і грались, а не страждали. Ви б бачили, як ми ховались, коли над нами літали ворожі літаки. Це було жахливо, а тому ми за Україну, ми готові розфарбувати тут все, лише б це жахіття закінчилось.

Ініціативу небайдужих свесян підтримують і односельчани. Яскраві настінні малюнки подобаються і старшому поколінню.

Що тут розповідати, якщо гарно? Правильно зробили, – говорить мешканець будинку Михайло.

Дуже талановиті люди, молодці. У нас в селищі такого ще не було, – додає його товариш Валерій.

Перший малюнок вже практично готовий, тож активісти почали роботу над оформленням сусідньої споруди. Скоро на ній з’явиться ще один патріотичний мурал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *