Паводок на Івотці: розмита дамба, вода в городах та підвалах ямпільчан

Рекордний паводок 2022 року надовго запам’ятається ямпільчанам. Рівень води в річці Івотка та місцевих водоймах зріс настільки, що вода залила величезну територію довкола.

Особливо від паводку постраждала прибережна смуга в урочищі Затон, де вода вийшла з берегів Івотки та хлинула старим руслом річки. Як наслідок, був розмитий штучний насип, що стримував воду та примикаюча до нього ґрунтову дорога.  

Тепер людям доводиться вичерпувати воду з підвалів та чекати, коли вода зійде з їхніх городів. Єдина перевага – наповнились колодязі, щоправда, використовувати воду з них можна далеко не скрізь.

Проект «Ямпільське інтернет-телебачення» реалізується Ямпільським інформаційним агентством спільно з ГО «Асоціація професійних журналістів та рекламістів Житомирщини» у межах проекту «Менторинговий курс інституційного розвитку локальних медіа Житомирської, Сумської та Чернігівської областей «ЗМІ нових громад», що здійснюється у партнерстві з ГО «Сумський прес-клуб» (Суми), ГО «Медіа-центр «Моє місто» (Чернігів) і ГО «Інститут Креативних Інновацій» за фінансової підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *