В Свесі вперше за 15 років відновили опалення Палацу культури

Цієї зими в приміщенні Свеського палацу культури було тепло – в закладі відновили систему опалення. Місцева влада наголошує, що сталось це вперше за п’ятнадцять років.

За словами селищного голови Сергія Киркача, це лише початок відновлення повноцінної роботи палацу культури. Зокрема, вже в цьому році тут планують відремонтувати приміщення спортивної зали.

Натомість опоненти селищної влади звинувачують нових очільників селища у тому, що вони перетворили заклад культури у адміністративне приміщення, перевивши сюди більшість працівників селищної ради. До того ж, опалюються лише частина будівлі, де власне і знаходяться кабінети чиновників, а у класах багатьох гуртків досі холодно.

Про те, для кого працюватиме Палац культури: для дітей, чи чиновників – дивіться в відео-сюжеті Ямпільського інтернет-телебачення.

Проект «Ямпільське інтернет-телебачення» реалізується Ямпільським інформаційним агентством спільно з ГО «Асоціація професійних журналістів та рекламістів Житомирщини» у межах проекту «Менторинговий курс інституційного розвитку локальних медіа Житомирської, Сумської та Чернігівської областей «ЗМІ нових громад», що здійснюється у партнерстві з ГО «Сумський прес-клуб» (Суми), ГО «Медіа-центр «Моє місто» (Чернігів) і ГО «Інститут Креативних Інновацій» за фінансової підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *