Фоторепортаж з глухівської ковзанки

В Глухові запрацювала ковзанка на стадіоні «Дружба». На минулому тижні на ній проводились тренування хокейних команд, через що покататись на ковзанах могли не всі мешканці міста.

Працівник стадіону Микола розповідає, що на вихідних на ковзанці збирається близько ста людей. Діти приходять зі своїми ковзанами, або можуть безкоштовно орендувати їх на стадіоні.

-У нас дві ковзанки, навіть три – ось заливається. Одна працює для хокеїстів, друга – для всіх бажаючих і ковзани ми видаємо безкоштовно. В суботу та неділю ковзанка працює з дванадцятої до восьмої, або з другої до восьмої години вечора. Світло вмикається, збирається десь біля ста людей.

Пані Інна прийшла на ковзанку разом з восьмирічною донькою Марією. Жінка говорить, що донька лише вчиться кататись.

-Сьогодні дуже гарна погода і є нагода покататись на ковзанах. Тим більше, що прочитали в телеграм-каналі, що будуть видавати ковзани і можна прийти з дитинкою провести гарно час. На ковзанах ми катаємося четвертий раз, а взагалі приходимо на стадіон і катаємося на плюшці з гірки.

Проте безкоштовних ковзанів вистачає не всім, у наявності є не всі розміри. Та і не всі глухівчани вміють кататись.  

-Дізнався в оголошенні, що можна отримати безкоштовно ковзани, але, на жаль, мого розміру немає. Тому просто заздрю зараз людям. Однолітки зайняті зараз навчанням, але всім хочеться класно відпочити.

А для найменших глухівчан на стадіоні працює снігова гірка. Малечі тут також завжди багато. 

й1
й2
й2а
й3
й4
й5
й6
й7

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *