«12 годин без світла, води та зв’язку»: 10 жовтня на Ямпільщині

Десяте жовтня запам’ятається днем масованої терористичної атаки Росії проти цивільного населення нашої країни. Від пошкоджень критичної інфраструктури постраждав і наш Ямпіль.

До вашої уваги хроніка цього важкого дня.

З самого ранку починають надходити повідомлення про масований ракетний обстріл Росією цивільної інфраструктури України.

О 9:48 на Сумщині оголосили повітряну тривогу. Через двадцять хвилин о 10:10 почали надходити перші повідомлення про вибухи в Конотопі.

Близько десятої години ранку електропостачання півночі області було припинено. В багатьох населених пунктах було припинено водопостачання, почались перебої з мобільним зв’язком.

О 10:39 було повідомлено, що в Конотопі відбулось влучання двох ворожих ракет в об’єкт інфраструктури.

11:30 проблеми з мобільним зв’язком посилюються – абоненти Водоафону скаржаться на те, що не можуть додзвонитись. Мобільний інтернет працює з великими перебоями.

12:05 до жителів Сумщини звертається голова Сумської військової адміністрації Дмитро Живицький , який підтверджує – в Конотопському районі влучання в «серйозний об’єкт» енергозабезпечення.

15:03 повторне звернення Живицького, який повідомляє мешканцям Сумщини про відновлення електропостачання обласного центру. Голова ОВА спростовує фейки про прорив ворожих сил на кордоні.

17:32 надходять перші повідомлення про часткове відновлення електропостачання в Шосткинському районі.

21:30 починають надходити повідомлення від мешканців міст Шостка та Глухів про відновлення електропостачання. За півгодини світло знову зникає у абонентів.

22:00 електропостачання відновлюється в смт Ямпіль. Разом з електроенергією в селищі відновлюється водопостачання, з’являється інтернет.

23:24 поліція Сумської області повідомляє, що цієї ночі посилено патрулюватиме населені пункти області.

Перші наслідки диверсії РФ проти цивільної інфраструктури на Сумщині:

Вуличне освітлення в найближчий час відновлене не буде, а у містах, де його встигли відновити, буде припинено. Таке рішення прийнято з метою економії електроенергії.

Навчальні заклади Сумської області з 10 по 16 жовтня працюватимуть виключно дистанційно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *