За тиждень в Ямпільській, Свеській та Дружбівській громадах на COVID-19 захворіла 71 людина

Про це повідомила завідувач  Ямпільського  відділення ДУ «Сумський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Ганна Камчатна 

За тиждень  інфекційна захворюваність  по Ямпільській, Свеській  селищній  раді   та Дружбівській міській  раді зареєстрована: 

–   захворюваність на СОVID-19  збільшилась в 1,2 рази в порівнянні з минулим тижнем. Захворіла  71  особа, в т.ч.  серед дитячого населення -7, в т.ч.  двоє дітей до 1 року життя. У всіх хворих лікування амбулаторне.  Захворюваність відмічалась по:

–  смт. Ямпіль – 20 випадків;

– с. Воздвиженське -1 випадок;

 –  смт Свеса-25 випадків (в т.ч. 1 дитина);

– с. Орлівка- 1 випадок;

–  м. Дружба- 24 випадків (в т.ч. 6 дітей).

–   на  гострі респіраторні вірусні інфекції  захворіло 50 осіб, в т.ч.  серед дитячого населення – 24.  Захворюваність відмічалась по: Ямпільській громаді -20 осіб (в т.ч. 10 дітей),  по Свеській громаді-19 (в т.ч. 5  дітей ) ,  по Дружбівській громаді 11 випадків (в т.ч. 9 дітей).

Результати вимірів радіаційного стану у смт Ямпіль:      

За даними моніторингових досліджень Ямпільського відділення  ДУ «Сумський обласний центр контролю та профілактики хвороб» за період з 23.09.2022р. по 06.10.2022р. рівень зовнішнього гамма-випромінювання становив  0, 10 – 0,14   мкЗв\ год. Такі показники не перевищують значень природного радіаційного фону, характерного для території Сумської області (0,20 мкЗв/год).

Питна  вода  відповідає вимогам  Державних санітарних   норм  та правил    «Гігієнічні вимоги до питної води, призначені до споживання людиною » ДСаНПіН 2.2.4- 171-10.         

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *