Суд встановив винного у червневій ДТП в Свесі, у якій не розминулись пенсіонери на мопеді та велосипеді

Було встановлено, що правила дорожнього руху порушував 64-річний водій мопеду, провина 72-річної велосипедистки доведена не була

Зазначена дорожньо-транспортна пригода сталась 19 червня в смт Свеса на перехресті вулиці Олімпійської та однойменного провулку. Шістдесяти чотирирічний чоловік з Марчихиної Буди, що керував мопедом «Дельта», допустив зіткнення з 72-річною жінкою на велосипеді. Постраждала була доставлена до лікарні, але, на щастя, у неї були діагностовано лише тілесні ушкодження легкого ступеня тяжкості.

Ознак кримінального правопорушення у цьому ДТП виявлено не було, але днями суд розглядав справу про притягнення водія мопеду до адміністративної відповідальності.

Чоловік наполягав на тому, що правил дорожнього – руху не порушував. Але іншої точки зору був суд, який встановив, що водій порушив пункт ПДР, який чітко вказує, що рух на мопедах дозволяється лише по правій крайній смузі якомога правіше. Недотримання цього правила і спричинило тоді дорожньо-транспортну пригоду.

За вчинене порушення водій мопеду отримав покарання у вигляді 850 гривень штрафу.

Цікаво, що до адміністративної відповідальності намагались притягнути і велосипедистку, яка не надала перевагу у русі мопеду. Але справу щодо пенсіонерки суд закрив через відсутність події та складу правопорушення.    

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *